Загалом у списку дев’ять так званих "міністрів", один "заступник міністра", а також колишній луганський чиновник та його родич, пише "Радіо Свобода". Вони представляють економічний блок окупаційної влади. Це:

"міністр доходів і зборів "ДНР" Олександр Тимофєєв;
"міністр палива та енергетики "ДНР" Олексій Грановський;
глава "МЗС ДНР" Наталія Ніконорова;
"міністр фінансів "ДНР" Катерина Матюшенко;
"міністр держбезпеки "ДНР" Володимир Павленко;
"в.о. міністра юстиції "ДНР" Олена Радомська;
"міністр палива "ЛНР" Павло Мальгін;
"міністр економіки "ЛНР" Олена Костенко;
"міністр праці "ЛНР" Світлана Малахова;
заступник "міністра інформації "ДНР" Ігор Антипов;
колишній "міністр палива та енергетики "ЛНР" Олександр Мельничук;
бізнесмен Сергій Мельничук.

Читайте також: У Росії визначилися, коли і як відповідатимуть на "кремлівський список"

Варто додати, що ватажки бойовиків та представники силових структур були представлені у "чорному списку" США ще до цього. Нові імені – це люди, які відповідають за фінанси та стратегічні для окупантів ресурси – паливо та енергетику.

Найвідоміша особа у списку – так званий "міністр доходів і зборів ДНР" Олександр Тимофєєв. Серед бойовиків він відомий за прізвиськом "Ташкент". Саме він хвалився тим, що окупанти торгують з Китаєм та європейськими країнами – Італією, Францією та Іспанією.

Його вважають "сірим кардиналом" у "ДНР". І на нього нібито вчинили замах. Попри це, Олександр Тимофєєв залишився живий та неушкоджений.

Читайте також: Мінфін США не хоче вводити санкції проти Росії: озвучено причину

Ще одна доволі значна особа – колишній "заступник міністра палива і енергетики" угруповання "ЛНР" Олександр Мельничук. Саме він організатор хитромудрої схеми поставок вугілля з окупованого Донбасу до країн Євросоюзу, яку викрили польські журналісти. Вони встановили, що вугілля з донбаських копанок на непідконтрольній Україні території добувають за ціною 22 долари за тону. Потім, за підробленими документами, везуть до Росії. Власник вантажу і імпортер до Польщі – зареєстрована на екс-чиновника "ЛНР" компанія DonCoalTrade. Далі вугілля перевозять морем і через інші країни постачають до Польщі – вже за ціною 140 доларів за тону. При цьому DonCoalTrade – це лише одна з дуже багатьох компаній, які постачають в Польщу та інші країни Євросоюзу вугілля з Донбасу

Факт поставок 11 тисяч тон вугілля з окупованого Донбасу за фіктивними російськими документами визнали навіть у Міністерстві енергетики Польщі. В результаті компанія Мельничука DonCoalTrade з офісом в польському місті Катовіце також потрапила під американські санкції.

Читайте також: "Кремлівський список": Мінфін США роз’яснив ситуацію з оголошенням санкцій проти росіян