Як буде жити країна, якщо парламент раптом паралізує – в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу у програмі "Перехресний допит" розповів один з лідерів фракції "Слуга народу" Микита Потураєв.

До теми: Заражений коронавірусом нардеп Шахов розповів про нові симптоми: відео

"Йдеться не про фракцію "Слуга народу", а про весь український парламент. Тому, якщо почнеться реалізація так званих ланцюгів захворювання, ланцюгів зараження, то, в принципі, весь парламент буде заражений, всі перехворіють", – зазначив Потураєв.

Нардеп підкреслив, що у парламенті є люди поважного віку, які опиняються в зоні ризику.

Я цього нікому не хочу побажати і близько, але є в нас люди похилого віку, які в групі ризику серед парламентарів. В нас ситуація дуже-дуже небезпечна,
– наголосив Потураєв.

Він розповів, що його колеги з екологічного комітету, а також всі ті, хто бачився із Шаховим, вже здали тести на коронавірус. Станом на 19 березня всі відповіді були негативними. Однак варто пам'ятати, що це були експрес-тести, і результати не можна вважати стовідстоковими.

У разі, якщо парламент почне хворіти, то будуть запрошувати нових людей зі списків.

Ну перехворіємо. Що там хворіти, Господи!? Повернемося до праці. Ну, хтось можливо помре. У всіх списки є. Список зсунеться, хтось прийде новий. В чому проблема?
– сказав Потураєв.

Що відомо про історію з коронавірусом Шахова

  • Шахов повернувся з відпочинку з Італії 11 березня. Після цього відчув симптоми коронавірусу.
  • Після повернення Шахов встиг відвідати комітети і засідання фракції "Слуги народу", де контактував з іншими депутатами.
  • 18 березня стало відомо, що в депутата позитивні тести на коронавірус і він перебуває в самоізоляції.
  • Епідеміологи встановили усіх нардепів, які контактували з Шаховим, для проведення необхідних тестів.
  • Тест на коронавірус вже здав голова парламенту Дмитро Разумков: результат негативний.
  • 19 березня стало відомо, що коронавірус підтвердили у дружини Шахова.
  • Ситуацію з недугою Шахова прокоментував президент Володимир Зеленський. Він заявив, що нардепа не було на позачерговому засіданні Ради 17 березня, але його картка якимось чином брала участь у голосуванні. Сам депутат спростував цю інформацію і його спростування підтвердили документи, які надала Рада.

Дивіться відео повного інтерв'ю з Микитою Потураєвим у програмі "Перехресний допит"