Символічне зображення Нікіта Тітов опублікував на своїй сторінці у фейсбуці. Сталося це 8 травня – у День пам'яті та примирення.

Важливо Справжній День перемоги: що та чому святкують 8 травня, а що 9 травня

Нове зображення від Нікіти Тітова

Малюнок відрізняється мінімалізмом та чіткими графічними елементами, але водночас зовсім не позбавлений сенсу. Нова робота Тітова поєднує символи нацизму і комунізму на білому фоні. Символічно, що частина зображеного серпа та молота виконана у червоному кольорі, який символізує кров. 

Робота так швидко набрала популярності, що її вже можна назвати неофіційним символом цього дня. Лише у фейсбуці її поширили понад 3 тисячі користувачів.

Страшна війна, мільйони жертв, режими які не рахували людські життя, ніколи знову?,
– зазначив художник у соцмережі.

Реакція соцмереж

Зображення дійсно викликало позитивну реакцію у користувачів соцмереж. Вони назвали роботу геніальною та заявили, що захоплюються майстерністю художника. А декого зображення навіть надихнуло поділитися думками про те, який сенс вони вкладають у слова "ніколи знову".

Так, на своїй сторінці у фейсбуці Олександра Чудна написала, що "ніколи знову" народилось в Харкові у 2014 році, коли почалась війна.

Ми перші зробили наклейки та значки, щоб донести людям протилежне "повторим", бо війна – це дикість, жах та смерть. І зараз "ніколи знову" стало чимось значно більшим,
– наголосила Олександра.

Які ще коментарі залишили люди

  • "Вся суть в простих речах, та не всім дано їх так бачити!".
  • "Так потужно. І так вірно. Дуже, дуже дякуємо".
  • "Оце прям в самісеньке серденько".
  • "Дійсно геніально! Краще всіх слів!".
  • "Геніальність зашкалює! В захваті! Щиро дякую за правду і мистецтво!".