Інтер – Тоттенхем 2:1
Голи: Ікарді, 86, Весіно, 90+2 – Еріксен, 53

Перед цим матчем "Інтер" знаходився у скрутному становищі. Старт "нерадзуррі" в сезоні-2018/19 став найгіршим за останні шість років. За 4 матчі у чемпіонаті Італії команда набрала всього 4 бали. "Тоттенхем" мав дещо краще становище – 3 перемоги у 5 матча в чемпіонаті Англії. На міжнародній арені шляхи суперників перетиналися чотири рази: по дві перемоги у кожного клубу, тому фактично визначити лідера у цьому матчі було важко.

Весь перший тайм тримав глядачів у постійному напруженні, але голами футболісти так і не порадували своїх фанатів. Найбільш небезпечний момент першої половини зустрічі був у "Тоттенхема" на 36 хвилині, коли Еріксен виклав м'яч в ноги Кейна, який опинився один перед воротами, але той не пробив одразу з лівої ноги, і в результаті втратив можливість відкрити рахунок.

У другому таймі "шпори" заграли більш цікавіше і першими змогли відкрити рахунок у матчі. Еріксен потужно пробив низом з дальньої дистанції, але воротар врятував команду, відбивши важкий м'яч. Однак Еріксон знову підхопив м'яч і через рикошет не залишив шансів Хандановічу – 0:1.

Одразу після пропущеного голу "Інтер" пішов у контратаку і створив гольовий момент: Перішич замкнув прострільну передачу та головою намагався пробити у центр воріт, але голкіпер парирував цей удар.

На 68-й хвилині матчу "Тоттенхем" ледь не подвоїв рахунок у матчі. Ламела намагався добити м'яч у ворота суперника, але Хандановіч видав неймовірний сейв, який неодмінно можна назвати взірцем воротарського мистецтва.

Все ж наприкінці зустрічі "нерадзуррі" змогли вибороти очки, спочатку зрівнявши рахунок у матчі, а потім і взагалі перемігши. На 86 хвилині Асамоа вдало асистував Ікарді у штрафному майданчику суперника і останній в дотик пробив у лівий кут воріт Ворма. Переможний гол забив Весіно після неймовірного розіграшу кутового.

Таким чином, "Інтер" переміг "Тоттенхем" і посів 2 місце у Групі В групового етапу Ліги чемпіонів. У паралельному матчі "Барселона" здолала ПСВ з розгромним рахунком і лише різниця забитих голів вивіла її на перше місце у групі.