Замість приватизації слід створити для "Турбоатому" та подібних промислових гігантів передумови подальшого розвитку.

"Це ж курка, яка несе золоті яйця! Продаж її чисте безглуздя", написав у Facebook нардеп від Радикальної партії.

Так, на переконання парламентаря, не існує жодних підстав для зміни форми власності "Турбоатому", адже приватизувати доцільно ті підприємства, що, наприклад, потребують величезних капітальних інвестицій для їх розвитку, які не можуть бути забезпечені державою. "Турбоатом" не має такої потреби, адже розвивається за рахунок власних ресурсів та не має жодної копійки банківських кредитів", пояснив Галасюк, додаючи, що державне підприємство є прибутковим і все більш успішним, адже за минулий рік при доході 2,8 млрд грн мало чистий прибуток 1,6 млрд грн, сплативши до бюджету понад 700 млн грн за рік. Приватизації ж, на думку нардепа, підлягають підприємства, що приносять державі збитки і не здатні приносити прибуток, навіть при заміні менеджменту.

"Турбоатом" забезпечує майже 4 тисяч унікальних фахівців заробітною платнею вище середньої по країні, не має жодної заборгованості перед працівниками і виплачує премії. Підприємство успішно конкурує в світі та експортує 2/3 продукції в Європу, Азію, Америку", інформує голова Комітету, підкреслюючи, що доцільність приватизації існувала б, якщо в її результаті підприємство приносило державі більше податків, робочих місць, валютних експортних надходжень тощо, ніж знаходячись в державній власності. За словами голови Комітету, приватизація є виправданою, якщо підприємство потребує кардинальної технологічної модернізації, на яку держава не здатна. Натомість, наголошує нардеп, "Турбоатом" є носієм унікальних сучасних технологій, ноу-хау, розробок, які випереджають технологічний рівень конкурентів.

Галасюк підсумовує державна власність нічим не гірше приватної, якщо нею розпоряджатись з розумом та в інтересах свого народу: "Те що держава не може бути ефективним власником міф. Справа не у власності, а у якості управління. Прикладів тому в світі безліч!". На підтвердження нардеп наводить приклади успішних державних підприємств різних країн.