Відповідне звернення Верховного головнокомандувача ЗСУ оприлюднили 6 грудня. Саме в цей день в Україні відзначають 30 річницю створення Збройних сил.

Читайте також Війна змусила нас змінитися, – Залужний привітав ЗСУ із 30-річчям потужним відео

Зеленський привітав військовослужбовців зі святом

У 30-ту річницю з дня створення національних Збройних сил Володимир Зеленський пригадав, що "історія розвитку нашого українського війська сягає кількох століть", і його шлях нерозривно поєднаний з усіма історичними етапами становлення і розвитку Української держави. Президент пояснив, що українська армія:

  • пройшла складний шлях до формування дієздатної та високоорганізованої бойової структури, впевненої у своїх силах;
  • а також здатної зламати будь-які загарбницькі плани ворога.

Саме тому "українці пишаються своїми Збройними силами", адже саме наші воїни зберегли незалежність України, за яку віками боролися пращури.

У день професійного свята військовослужбовці ЗСУ продовжують виконувати свою найважливішу місію – боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора. Від імені українського народу висловлюю вдячність особовому складу та ветеранам ЗСУ за самовіддану службу, стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності країни,
– заявив президент.

Зеленський також згадав про загиблих та сказав, що у цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну.

"Їх подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні", – сказав президент.

Коротко про 30-річчя створення ЗСУ

  • 6 грудня Україна відзначає 30 річницю створення Збройних сил України.
  • У цей день святкові заходи заплановані у Харкові, Одесі, Краматорську, Озерному, Львові та Києві. Між ними проведуть також телеміст.
  • Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав військових та запевнив, що українська армія є однією із найсильніших у світі.
  • Генерал-лейтенант також наголосив, що зараз наша армія готова до будь-яких варіантів розвитку безпекової ситуації.

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог – дивіться відео