Зеленський привітав Куцого зі вступом на посаду та разом із ним взяв участь в урочистостях, присвячених Дню захисника України в Одесі.

До слова: Зеленський призначив Юлію Ковалів заступником глави ОП: що про неї відомо

Що відомо про Максима Куцого

Максим Куций – український бізнесмен та колишній працівник МВС. В органах Міністерства внутрішніх справ він працював у сфері боротьби з економічними злочинами.

Свою підприємницьку діяльність вів у сферах будівництва та керування нерухомістю. У 2018 році він заснував 2 рекламні агенції – "Медійний пратнер" та "Цифрове партнерство".

Перелік кандидатів на пост голови Одеської ОДА, серед яких був і Максим Куций, президент Володимир Зеленський опублікував ще у липні 2019 року. Трохи згодом саме Куцого називали головним претендентом на цю посаду.

Декларація Максима Куцого

Згідно з декларацією, у власності сім'ї Максима Куцого є дві квартири у Києві – площею у 70 та 68 квадратних метрів – та земельна ділянка у понад гектар в Київській області.

Крім того, Куций задекларував два наручні "ролекси", загальна вартість яких становить понад 390 тисяч гривень.

Також у його власності є два автомобілі – Auda A4 Sline 2011 року випуску та Volkswagen Passat RLine 2017 року. Перший обійшовся йому у 470 тисяч гривень, а другий – в 558 тисяч.

У готівці Максим Куций тримає 180 тисяч доларів, а його дружина, Вероніка, ще 55 тисяч "вічнозелених". На банківських рахунках подружжя є ще 246 тисяч гривень та понад 2 тисячі євро.

Мабуть, найцікавішим моментом декларації Максима Куцого є криптовалюта. Так, він володіє 290 біткоїнами, вартість яких дорівнює 1 мільйон 120 тисяч євро, а також 11 тисячам "ефірів", які коштують понад півтора мільйона гривень.