Вона також додала, що метою фінансування є підтримка виборчої реформи в Україні та підвищення участі жінок у виборах. Фріланд також наголосила, що Канада "завжди виступатиме на підтримку України, її суверенітету й територіальної цілісності".

Читайте також: Скандал в уряді Канади: команда прем'єра Трюдо тиснула на генпрокурора

Раніше Канада вже заявляла про виділення суми у розмірі 25 мільйонів доларів для України. Ця сума буде спрямована для забезпечення безпеки від спроб зовнішнього втручання у виборчий процес, а також для забезпечення його прозорості.

Тоді Христя Фріланд закликала представників Держдепу і Єврокомісії приєднатися до Канади і ОБСЄ у справі забезпечення прозорості українських виборів.

Що відомо про президентські вибори 2019 в Україні?Українці обиратимуть очільника держави всьоме. Відповідно до Конституції, новоспечений гарант пробуде на цій посаді щонайменше 5 років. Вибори мають пройти 31 березня, а офіційні результати повідомлять до 10 квітня. Якщо жоден із кандидатів не подолає бар'єру у 50%, то буде ухвалено рішення про проведення другого туру. Він відбудеться 21 квітня.

вибори в Україні, президентські вибори 2019