У МЗС Нідерландів заявляли, що вони планують найближчим часом провести зустріч з Росією, аби обговорити питання визнання відповідальності за збиття Boeing рейсу MH17, пише Dailystar.

Читайте також: Катастрофа МН17: про що та чому цього разу бреше Росія

Заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Грушко сказав, що діалог між країнами не припинився і на політичному рівні.

Ми готові до переговорів,
– додав він.

Родини понад півсотні жертв катастрофи рейсу MH17, збитого у небі над Донбасом влітку 2014 року, подали позов проти Росії до Європейського суду з прав людини. Кремль звинувачують як у порушенні базових прав родичів загиблих, так і у саботажі слідства загалом.

Коли та як відбулася катастрофа MH17?17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак Boeing-777, який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. У катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", який на тимчасово непідконтрольну територію Донбасу завезли з Росії. За висновком Bellingcat, "Бук" перевозив відставний полковник ЗС РФ Сергій Дубинський з позивним "Хмурий".

Австралія та Нідерланди вважають, що Росія відповідальна за збиття пасажирського літака. РФ заперечує причетність своїх структур до трагедії, заявляючи, що літак збили українські військові з села Зарощенське.