Раніше припускали, що ці чоловіки є військовослужбовцями. Однак журналістка 24 каналу Анна Черненко повідомила, що вони – представники Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Цю інформацію підтвердили у Харківській спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері.

Детальніше Стріляли із табельної зброї: з потяга Костянтинівка – Київ зняли двох військових

Що відомо про сам інцидент

Повідомлення про стрілянину в потязі Костянтинівка – Київ надійшло до поліції приблизно о 2 годині ночі 6 квітня. Місце події одразу заблокували й туди прибуло керівництво обласної поліції, слідчі, вибухотехніки та інші фахівці. Всіх пасажирів потягу евакуювали.

Стрілянина потяг Харків Констянтинівка Київ військові зброя
Місце події під час роботи слідчих / Фото Нацполіції

Як відбулося затримання

Начальник харківської поліції Андрій Рубель вирішив залучити до операції спецпризначенців КОРД. Поліція ввела в дію спеціальну операцію "Грім".

Коли прибули спецпризначенці, зловмисники забарикадувалися в купе. Також лунали погрози, що в разі штурму поліцією відкриють вогонь на ураження. Однак за кілька хвилин правопорушників успішно затримали та внаслідок цього ніхто не постраждав.

Стрілянина потяг Харків Констянтинівка Київ військові зброя
Гільза пістолета в купе / Фото Нацполіції

Що загрожує за таке порушення

Одному зі зловмисників 30 років і його вже затримали. З іншим наразі проводять слідчі дії. Поліція відкрила провадження за статтями про хуліганство, а також про погрозу чи насильство щодо правоохоронця. Максимальне покарання за такий злочин – 7 років ув'язнення.

Зверніть увагу У центрі Києва чоловік вистрілив через маску в охоронця у ТРЦ: зловмисника вже затримали

Стрілянина потяг Харків Констянтинівка Київ військові зброя
Стіл затриманих із речовими доказами / Фото Нацполіції