Альона Воробйова, яка бореться з онкологією, організувала у Харкові десятки мистецьких акцій. Жартома називає себе Попелюшкою, адже тепер свято створили для неї. Ця ж хвороба 20 років тому забрала її матір.

Читайте також: Які ракові пухлини не потребують лікування

Страх і боротьбу пережила й Наталя, якій двічі ставили діагноз рак, проте їй вдалося його подолати. "Рак давно виліковний. Тут головне вчасно, правильно, з хорошими лікарями й з максимальною підтримкою суспільства. А ще не закриватися, не йти в себе", – розповіла Наталя Яковлєва.


Наталя, яка поборола рак

Концерт, який назвали "Найрідніший", відвідало півтори тисячі людей – онкологи, ті, хто здолав рак, нинішні пацієнти, волонтери та небайдужі містяни. Волонтерка Тетяна Косолапова повідомила, що хворим дітям суспільство ще готове допомагати, а от дорослі пацієнти опиняються в складній ситуації.

Благодійний концерт підтримали відомі гурти та письменник Сергій Жадан. "Сьогодні вночі в Стамбулі написав новий вірш. Сьогодні його прочитаю. Це буде прем’єра", – заявив письменник Сергій Жадан.

Любов і підтримка – саме це потрібно онкохворим. Тільки тоді у них буде непохитна віра в одужання. Хоч міжнародний день боротьби з онкологією 4 лютого, але для мільйонів людей в Україні боротьба не обмежується добою.

Попереду в Альони ще декілька операцій, але із самого початку жінка вирішила боротися не тільки за себе. За кошти від концерту придбають медобладнання в онкоцентр.

Дивіться більше фото з концерту: