Після сухого першого періоду уперед гостей в дебюті наступної 20-хвилинки вивів Дмитро Кугришев. Однак перед самою другою перервою український клуб відігрався, коли у чисельну більшість реалізував Лукаш Кашпар.

Долю ж зустрічі в останній її третині вирішив той таки Кугришев, який оформив дубль, завдавши підступного кидка від бортика. 2:1 на користь "Сибіру", який набирає 40 очок, що на 3 більше, ніж в "Донбаса".

"Донбас" - "Сибір" 1:2.

Рівних же ж за здобутими пунктами в усій КХЛ досі немає пітерський СКА, у якому виблискує Понікаровський. Відзначившись трьома персональними очками, українець допоміг армійцям здобути перемогу над "Слованом".

В матчі проти словаків Олексій віддав дві результативні передачі - обидві на Артема Панаріна. А в дебюті третього періоду відзначився ще й закинутою шайбою, яка допомогла підсумувати 4:2 за Понікаровським та компанією.

СКА - "Слован" 4:2.