Аерокамера-тепловізор

Китайський виробник квадрокоптерів презентував першу спеціалізовану аерокамеру-тепловізор. Досвід компанії DJI зі стабілізації зйомки з повітря плюс розробки FLIR Systems, одного з лідерів на ринку тепловізійних камер, породили продукт під назвою Zenmuse XT.

Апарат "уміє" знімати в інфрачервоному діапазоні з розширенням 640 на 512. Дрон з камерою-тепловізором буде особливо доречний для роботи екстрених служб або ж для інспекції полів, лісів чи різноманітних комунікацій.

У продажі новинка з'явиться на початку 2016-го.

Фото Плутона

NASA, в деталях і в кольорі, показало пустельні райони Плутона. На фото зображений фрагмент регіону Томбо, ділянка розміром 80 на 80 кілометрів – на межі гір Аль-Ідрісі та плато Супутник.

Це одні з найякісніших знімків місії New Horizons. Фото зроблені на відстані понад 15 тисяч кілометрів від поверхні Плутона.

Отримані знімки кратерів, гір та рівнин дадуть змогу вченим скласти більш детальну карту карликової планети та з'ясувати її геологічну природу.

Куртка-трансформер

Куртка-"телевізор" від Lenovo дозволить переглядати улюблені фільми будь-де – лише б проектор був під рукою.

Куртка-трансформер Screen Jacket з розкидним білим полотном з внутрішнього боку "легким порухом руки" перетворюється на повноцінний екран, розміром 120x60 см.

Для цього її достатньо вивернути та закріпити за допомогою спеціальних гачків на плоску поверхню. Максимальна діагональ зображення при цьому становить близько 52 дюймів.

Куртки-екрани від Lenovo з'являться в інтернет-магазинах уже наступного тижня за ціною 350 євро.

Читайте також: Смартфон отримав рекордно ємну батарею, машиною можна керувати силою думки