Одне-єдине очко розділило найкращу та найгіршу команд попередньої першості. Нога в ногу команди подолали дистанцію усього поєдинку, при цьому постійно наздоганяти доводилось чемпіонам.

Встигати “будівелам” доводилось насамперед за Владиславом Подоляном та Артемом Швецем, кожен з яких залишив у кошику "Будівельника" по 20 пунктів. Перехопити ініціативу команді Звездана Мітровіча вдалось лише в останній чверті зустрічі.

Допоміг дабл-дабл єдиного у грі власника дабл-даблу Зака Морлі. Разом з усім інтрига палала до заключної секунди протистояння. Двома очками перервав земляків "Будівельник", коли Гарі Ервін пішов кидати два штрафні перед фінальною сиреною. Реалізував тільки один. Тож 77:76 на користь "гладіаторів".

У інших матчах "Ферро" розгромило "Кривбасбаскет". "Азовмаш" переграв "Говерлу", а "Миколаїв" здобув перемогу над "Дніпро-Азотом".