Як збирали матеріали щодо діяльності Кличка

— Ми спробували відтворити останній рік Кличка на посаді мера, взявши інтерв’ю у його першого заступника, а також поспілкувавшись з його опонентами: Сергієм Гусовським з "Об’єднання "Самопоміч" і з головою "Демократичного альянсу" Василем Гацьком. Крім того, ми поспілкувались з юристами та людьми, які займаються комунальною проблематикою у Києві, — таким чином склали загальну картину першого року Кличка при владі.

Без стратегії

У команди мера Кличка немає найголовнішого — це стратегічного бачення, яким буде місто за 10 років.

— Тобто, як розвивати Київ: чи він буде IT-cтолицею чи еко-містом, або щось інше. Саме від цього слід відштовхуватися, і лише згодом визначатися з генеральним планом.

Успіхи Кличка і команди

— Що треба відзначити, його команда зробила певні успіхи у підтримці соціально незахищеного населення. Вони вирішили питання щодо пільгового проїзду, надали субсидії для пенсіонерів та учасників АТО, а також намагаються зменшити ціну на хліб.

Але це все — про гречку. Це те, що робив Черновецький. Більшість електорату знову може проголосувати за Кличка на наступних виборах.

Позиція Кличка

— Згідно з поясненнями його команди, Київ був зруйнований після Майдану, тому столична влада першочергово займалась його відновленням, а згодом — викорінювала корупцію, а вже потім взялася за соціальні проекти.

На цьому тлі виникає піар навколо МАФів, коли влада не бореться з явищем, а лише гучно розганяє кілька кіосків — люди втрачають роботу, але ситуація не змінюється. Без стратегії розвитку міста, побороти МАФИ неможливо.