Таку думку висловила секс-педагог Юлія Ярмоленко на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Сексуальная безопасность: как защитить детей от педофилов и научить принимать себя

За її словами, секс-виховання – це не розмова про секс і не відповідь на питання, звідки беруться діти.

Це бесіди. Цікаві, регулярні, з безліччю відкритих питань ("А як би ти вчинив/вчинила у цій ситуації?", "Що тебе лякає/бентежить/смішить у цьому?", "Як думаєш, чому це вважається забороненим?"), з докладним обговоренням різних ситуацій. Починаючи з 2-3 років і до 16-18-ти щонайменше,
– наголошує фахівець.

Секс, розмова, батьки, діти, Ярмоленко, освіта

Також Юлія Ярмоленко зауважила, що немає такого поняття, як рано, оскільки "якщо ви вважаєте, що у 3-6 років говорити про це ще не варто, то у 7-10 років є ймовірність зіткнутися з невеликою сексуальною "катастрофою".

"Саме мама та батько є відповідальними за те, чи отримає їхня дитина грамотну інформацію про секс чи ні. І у якому форматі це трапиться: цікаво, делікатно, вчасно або безглуздо, неправдиво, з масою міфів. Вибір – за вами! Головне – наявність у вас бажання говорити з дитиною на цю тему, і все обов'язково вийде", – підсумувала секс-педагог.

Нагадаємо, раніше Юлія Ярмоленко наголошувала, що хлопцям віком від 9 до 11 років (саме у цей час відбувається їхнє статеве дозрівання) буде не зайвим пояснити, що таке ерекція або полюції.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.