Про це Москаль, який свого часу очолював міліцію Закарпатської області, а пізніше і місцеву обладміністрацію, написав на своєму сайті.

Він нагадав, що у березні минулого року озброєні автоматами Калашникова люди напали на міліцейську охорону (відділ Держслужби охорони УМВС) і роззброїли її, після чого захопили дачу, яка, як пишуть ЗМІ, належала одіозному Віктору Медведчуку.

За правоохоронними мірками це справжня НП, однак жодної реакції на неї не було. Аж по сьогоднішній день ніхто пальцем об палець не вдарив, щоб затримати злочинців (хоча прізвища їхні відомі) й вилучити незаконну зброю. Саме тодішня безкарність породила сьогоднішнє Мукачево – війну за контроль над трафіком через зелений кордон, по якому з України величезними партіями переправляються цигарки та нелегали, а в зворотному напрямку – синтетичні наркотики,
— зазначив Москаль.

За його словами, через "зелений кордон" (тобто повз офіційні пункти пропуску — "24") йде 95 % контрабанди. Як додав Москаль, йому "соромно спостерігати" за цими розбірками.

Тому що коли я працював на Закарпатті начальником міліції (з 1995 по 1997 роки) і головою ОДА (в 2001 та 2002-му роках), ніякого бандитизму там не було — всі кримінальні авторитети відсиджувалися або за кордоном, або за гратами,
— підкреслив голова Луганської ОВЦА.

Москаль також наполягає на тому, що місцеві нардепи мають добровільно піти з парламенту, Верховна Рада має призначити позачергові вибори, а закарпатці — у зв’язку з останніми подіями — вибрати достойних депутатів.

Нагадаємо, через стрілянину у Мукачевому правоохоронці вдались до підвищених заходів безпеки, внаслідок чого ускладнилась ситуація з доїздом у місто.