Пряма трансляція на
Останні випуски

Комітет ухвалив рішення щодо закону про реінтеграцію Донбасу

- Читать новость на русском

Комітет з нацбезпеки і оборони поставив крапку у розгляді законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Профільні депутати рекомендували Верховній Раді ухвалити документ в другому читанні.

Про це у прямому ефірі повідомила кореспондент 24 Каналу.

Читайте також: Питання Криму включили у законопроект щодо реінтеграції Донбасу

Сьогодні, 17 листопада, затвердили останню статтю закону про деокупацію Донбасу. Вона стосується врегулювання та застосування Збройних сил і правоохоронців у війні проти Росії.

"Змінилась ціла стаття. Ми ввели фактичні повноваження, межі та виключні обставини, коли Збройні сили на визначених територіях будуть застосовувати весь арсенал сил та засобів, для того щоб звільнити ці території від агресора", – повідомив народний депутат від БПП Іван Вінник.

Професор міжнародного права Володимир Василенко, який допомагав депутатам удосконалити закон, пояснює, що після ухвалення оновленого документа з'явиться великий шанс, що Росія й справді відповідатиме за свої злочинні дії в міжнародних судах.

Обов'язок Кабінету Міністрів створити міжвідомчий координаційний орган. Який би узагальнив правову позицію України у питанні відсічі збройної агресії та ліквідації її наслідків. Та підготував консолідовану претензію України, як держави що зазнала агресії, до Росії, яка здійснила агресію,
– зазначив Володимир Василенко.

Законопроект в раді має з'явитися на першому пленарному тижні це станеться вже у грудні.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі