Він порівняв перебіг референдуму зі "зйомками дорогого блокбастеру для російського телебачення".

За інформацією КВУ, під час референдуму були допущені непоодинокі порушення.

Основним інструментом фальсифікацій Крисько назвав спрощену процедуру внесення людей в додаткові списки прямо на виборчій дільниці в день голосування.

Він не виключає, що після голосування на одній дільниці ті самі люди за схожою процедурою могли голосувати на іншій дільниці.

На одній із дільниць використовували список виборців ще 1999 року

"Не виключено, що голосували й громадяни Росії з російськими паспортами. Така інформація надходила до нас із кількох джерел. Ми припускаємо, що голосування відбувалося за допомогою "мертвих душ", бо списки дуже старі і не уточнені. На одній із дільниць використовували список ще 1999 року", – розповів Крисько.

Не виключено, що голосували й громадяни Росії

У КВУ наголосили, що серед спостерігачів не було представників жодної організації, яка викликала б довіру.

Крисько додав, що єдиний дозволений екзит-пол організація, яку пов’язують із одним із депутатів Сімферопольської міської ради, що також викликає сумніви щодо правдивості зібраних даних.

Нагадаємо, за результатами опрацювання трьох чвертей виборчих дільниць, за приєднання до Росії на псевдореферендумі проголосувало 95,7% кримчан.

Голова Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що аномально висока явка кримчан на референдумі є результатом маніпуляцій зі списками виборців.