Корабель увійшов через протоку Босфор. Його супроводжували турецькі катери берегової охорони.

До теми Услід за фрегатом США: у Чорне море зайшов французький корвет

У посольстві Великої Британії, заявили, що держава продовжуватиме підтримувати безпеку та стабільність, працюючи з НАТО та регіональними партнерами.

До речі, російські ЗМІ пишуть, що їхні сили одразу почали пильно стежити за кораблем. Про це повідомили у міноборони Росії.

Що відомо про корабель

  • Відомо, що це один з новітніх кораблів британського флоту. Його ввели до складу лише в серпні 2020 року.
  • Довжина судна становить 90 метрів, ширина – 13, осадка – 3,8 метра. Водотоннажність сягає 2300 тонн. Екіпаж складається з 60 моряків.
  • Корабель озброєний артустановками DS30M Mк2 та кулеметами Mk48. Вертолітний майданчик може прийняти вертоліт типу "Мерлін".

До речі, керівник проєкту Інститут Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко зазначав, що  саме патрульні кораблі та патрульні операції із захисту судноплавства між Босфором та портами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей потрібні сьогодні для блокування частини ризиків.

Схожі візити: останні новини

  • Французький корвет F796 Commandant Biro 11 травня увійшов в акваторію Чорного моря. Він був тут у 2019 році та кілька днів "гостював" в українській Одесі.
  • Американський фрегат берегової охорони USCGC Hamilton 10 травня о 8:30 зайшов в Одесу. Це сталось вперше за 13 років.
  • Наприкінці квітня американський патрульний катер класу Legend USCGC Hamilton зайшов у Чорне море. У Росії одразу оголосили навчання і відправили у море крейсер "Москва".

Читайте також Росія заявила, що перехопила над Чорним морем літаки ВПС Франції