Про це повідомляє УНІАН з посилання на прес-службу Королевської.

Як наголошує депутат, паркан, відповідно до законодавства, вважається самочинно розміщеною і тимчасовою спорудою та підлягає демонтажу.

Політик відзначила, що парламент та столична мерія не визнали себе замовниками робіт з установки паркану. А, відповідно до Правил благоустрою міста Києва, демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд, власники яких ухиляються від демонтажу або власники яких не відомі, здійснює Головне управління контролю за благоустроєм за кошти міського бюджету.

Нагадаємо, наприкінці вересня перед будівлею Верховної Ради з'явився паркан, який неодноразово ламали протестувальники.

14 листопада Володимир Литвин повідомив, що ні він, ні апарат Верховної Ради не мають стосунку до цього паркану. 15 листопада у Київській міській адміністрації теж повідомили, що не давали погоджень на виконання робіт зі встановлення огорожі. Згодом заступник голови Київської облдержадміністрації повідомив, що огорожу встановило Печерське управління зелених насаджень. Однак у самому управлінні цю заяву спростували.

Тим часом, паркан довкола парламенту укріпили бетонною основою. 18 листопада депутати від опозиції власноруч взялись за демонтаж паркану. Проте вже через декілька днів спиляні секції знову відновили.