Роман Яремчук провалив ще один поєдинок. Український форвард знову опинився поза стартовим складом Брюгге та з'явився на футбольному полі лише у другому таймі, пише 24 канал.

​Оце так Визнання авторитетного FourFourTwo: Зінченко – найкращий лівий захисник світу

Гірше вже бути не може

На 64-й хвилині українець вийшов на заміну замість Феррана Ютгли за рахунку 1:0 на користь Кортрейка. Однак протягом отриманого часу Яремчук не зміг перервати свою гольову засуху, яка триває ще з 2022 року.

Востаннє Роман забивав за Брюгге ще у жовтні 2022-го у ворота Сент-Трюйдена. Через таку прикру результативність Яремчук став об'єктом критики від фанатів бельгійського клубу. Вони вимагають вигнати українця з команди та взагалі не розуміють, навіщо стільки грошей заплатив клуб за трансфер форварда збірної України.

Господарям вдалось втримати мінімальну перемогу 1:0 завдяки голу Абделькахару Кадрі на 31-й хвилині. Кортрейк завдав поразки Брюгге.

Відзначимо, що напередодні матчу Брюгге отримало вже третього тренера за сезон-2022/2023. Новим головним наставником став Рік Де Міл, колишній помічник Скотта Паркера.

Клуб українця продовжує йти четвертим, маючи у своєму активі 49 очок. До третього місця, яке посідає Антверпен, відставання в 11 балів.