Головний корпус розташований у Вашингтоні, а ще одна філія – у штаті Вірджинія. На сьогодні це найпопулярніший музей США – він щороку приймає по 8 мільйонів відвідувачів. А от починалося все скромніше.

У цій непоказній будівлі після Першої світової розмістився Музей авіації. Авіасправа в Америці стрімко йшла вперед, втім, космічна галузь не відставала і в середині 70-х у Вашингтоні звели приміщення, яке вміщало не тільки історію повітряних суден, а й історію ракет. Згодом, щоби розмістити колекцію, яка все розросталася, за 30 кілометрів від столичного корпусу відкрили ще одну філію.

60 тисяч об'єктів Музею авіації і космонавтики – це мовчазна розповідь про найвидатніші досягнення людства. Скажімо, модель літака "Райт Флаєр" першою в історії здійснила успішний політ. У музеї авіації і космонавтики ви не тільки подивитесь на пращура нинішніх Боїнгів – співробітники ще й розкажуть, завдяки чому братам Райтам вдалося сконструювати машину, тоді як їхні попередники роками зазнавали фіаско. Де ще ви б змогли доторкнутися до каменів, привезених прямим рейсом з Місяця?

Читайте також: Два мільйони років історії людства в одному будинку: чим вражає Британський музей

Зокрема, саме на ньому Амалія Ергардт перелетіла через Атлантичний океан. 1928-го року вона стала першою жінкою, яка здолала цю відстань. А командний модуль "Колумбія" – частинка корабля "Аполлон 11", який першим доставив на Місяць астронавтів. "Колумбія" – єдине відділення "Аполлона 11", що повернулося на Землю.

Унікальний об'єкт ви знайдете поруч з гігантськими космічними шатлами "Діскавері" та "Ентерпрайз". Навіть якщо найближчим часом не плануєте поїздку у столицю Америки, завдяки сайту музею вам завжди доступні експонати з виставок. А ще більшість виступів і лекцій, організованих у Музеї авіації і космонавтики США, транслюють онлайн.