Відповідна редакційна стаття з’явилась на сайті видання

У будь-який звичайний рік виборів, ми порівняли двох кандидатів у президенти пліч-о-пліч з низки питань. Але це не звичайний рік виборів. Один з кандидатів – наш вибір, Гіларі Клінтон, має стаж роботи і багато прагматичних ідей, а інший, Дональд Трамп, приховує інформацію про себе і свої плани, водночас обіцяючи дістати місяць і зірки,
– аргументували таке рішення в New York Times.

Видання констатує, що наступний американський президент зіткнеться з труднощами на Близькому Сході і в Азії, в Росії і Східній Європі, в Британії і самих Сполучених Штатах, де "війни, тероризм і тиск глобалізації руйнують демократичні цінності, союзи і складні ідеали толерантності і милосердя".

"Наша підтримка базується на повазі до її інтелекту, досвіду, твердості і мужності, які вона проявила протягом кар'єри на державній службі", – зазначають журналісти.

На їхнє переконання, саме Клінтон, а не Трамп є одним з найбільш живучих політиків свого покоління, чия готовність вивчати і коригувати свій курс вкрай рідкісна в епоху партійної непохитності.

Перебування Клінтон при владі охопило два сторіччя, і вона багато чому навчилася у трьох попередніх президентів США, здійснивши свою частку помилок.

"Через війни і рецесії, американці, які народилися після терактів 11 вересня повинні були рости швидко, і вони заслуговують дорослого президента. Прагнення до вирішення проблем в реальному світі, які Гіларі Клінтон демонструє протягом своєї кар'єри, показує її готовність до цієї роботи, тому країна повинна найняти її", – резюмували в NY Times.

Читайте також: Клінтон відірвалася від Трампа у президентській гонці