"Кременчук" – "Донбас" 4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
Шайби: 1:0 Бєльський (Севрюгин – більш.), 13:47; 1:1 Лялька (Коренчук, Смирнов), 18:46; 1:2 Кирющенков (Захаров, Романенко), 20:10; 2:2 Гриценко (Савченко, Ворона), 23:36; 3:2 Гончаров (Поліщук), 32:12; 4:2 Зайцев (Фурса), 38:06; 4:3 Карпенко (Смірнов – більш.), 58:05.

Емоції в матчі загострилися з перших же секунд першого періоду, коли кілька разів бійки вибухали то біля воріт Микити Гордюшина, то біля воріт Богдана Дяченка. Однак честь першим відкрити рахунок в матчі випала Владиславу Бєльському, який в більшості прошив голкіпера донеччан.

Але ще до першої перерви донецький клуб зміг зрівняти цифри на табло – Віталій Лялька підтвердив статус найкориснішого гравця минулого плей-офф і розпечатав Микиту Гордюшина.

Відразу зі старту другої двадцятихвилинки Віталій Кирющенков вивів свою команду вперед, але вже через дві хвилини в ворота Богдана Дьяченка залетіла у відповідь шайба. До того ж, до кінця періоду "Кременчук" зміг збільшити розрив між командами до двох шайб – ще двічі у воротах голкіпера донеччан відзначилися Ілля Гончаров і Олексій Зайцев.

У заключному відрізку зустрічі донецька команда всіма силами намагалася відіграти пропущені шайби і вийти вперед, але надійна гра Микити Гордюшина не дозволила донеччанам знову відзначитися в його воротах. І тільки під завісу поєдинку одну шайбу зміг відквитати екс-капітан "Кременчука" Севастьян Карпенко, встановивши остаточний рахунок 4:3 на користь господарів.

Таким чином кременчужани посіли друге місце в турнірній таблиці, а "Донбас" закріпився на третій сходинці.

Шостий тур УХЛ пройде вже 3 і 4 жовтня. 3 жовтня о 17:50 "Кременчук" вперше зіграє з херсонською командою, а 4 жовтня о 18:30 одночасно зіграють МХК "Динамо" з "Донбасом" в Харкові і "Білий Барс" з "Крижаними Вовками".