Про це Людмила Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Масове вбивство у коледжі в Керчі: у соцмережах шукають зниклих підлітків

Так, вона закликала омбудсмена РФ Тетяну Москалькову терміново прибути до Керчі. Також Денісова звернулася з цього приводу до ООН та Ради Європи.

Я вже говорила з кримчанами, вони дуже налякані. Зараз родинам загиблих та поранених як ніколи необхідна психологічна підтримка та медична допомога. Я прошу Омбудсмана РФ Тетяну Москалькову терміново прибути до Керчі,
– написала Денісова.

Український омбудсмен також наголосила, що ситуація вимагає негайного втручання міжнародної спільноти. Вона також додала, що готова долучитися до допомоги сім'ям загиблих та пораненим.

"Я звернулась до глави контртерористичного управління ООН Володимира Воронкова та генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда. Я прошу сприяти розслідуванню жахливої трагедії та вжити необхідних заходів задля безпеки людей", – додала Денісова.

Дивіться відео про масове вбивство у Керчі:

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, бомбу підірвав Владислав Росляков, який перед тим влаштував масовий розстріл людей у коледжі.

Внаслідок інциденту загинули 19 людей, ще понад 50 осіб зазнали поранень. Сам нападник застрелився.