Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Крістіна Цайтлер

 • blog_ava
  24 музичних прориви України, які вразили світ
  Україна — країна мелодій. Історія розвитку нашої музики з часів незалежності пройшла не один етап. Бунтівний рок, який закликає до свободи, спокійні мелодії, які вселяють гармонію і незвичні експериментальні ритми, які ставлять нас на рівень іноземних музикантів.
 • blog_ava
  Лобстер: із крайнощів в крайнощі або шаблони, які нав’язує суспільство
  Нещодавно відбулась прем’єра фільму "Лобстер" грецького режисера Йоргоса Лантімоса. Фільм був показаний у рамках конкурсної програми Каннського кінофестивалю 2015 року, де отримав Приз журі. Чи справді вартий фільм уваги?
 • blog_ava
  12 українських кліпів 2015 року, що заслуговують уваги
  Журналісти "24" вже писали про те, що українська сучасна музика з кожним роком все більше дивує і надихає своєю якістю. Проте, окрім звучання, українські виконавці також можуть пишатись візуалізацією своєї творчості. Отож, пропонуємо в післяноворчіний день, зручно сісти і подивитись, за версією "24", 12 найкращих українських кліпів 2015 року.
 • blog_ava
  ТОП-12 музичних робіт 2015 року, які не можна пропустити
  2015 рік приніс для нас багато якісного звуку. І що дуже тішить – цей звук родом із України. Отож, до вашої уваги 12 музичних досягнень українських виконавців року, що минає.
 • blog_ava
  "Зима", що проморозить до кісток
  Львівський гурт "Плесо" презентував нову пісню "Зима". Можливо Ви не маєте жодного поняття, хто ці люди, і чому я вирішила про них написати. Але варто просто послухати і можливо тоді все стане на свої місця.
 • blog_ava
  Куди та за скільки поїхати на море в Україні?
  З нинішнім курсом долара, дозволити собі поїздку закордон можуть не всі, тому потрібно знати, де в Україні шукати морські курорти.
 • blog_ava
  Музичні фестивалі Європи цього літа
  Незабаром літо, тому варто спланувати свої відпустки. А яка відпустка без музичного супроводу? Отож, до Вашої уваги, перелік цікавих фестивалів літа-2015.
 • blog_ava
  Як накопичувати гроші під час кризи?
  Стан кризи в Україні – справа звична, але все ж цього року більш помітна. Ціни на все зростають, а от заробітні плати у багатьох українців – ті самі. Тож як накопичувати гроші під час кризи за допомогою простих паперових конвертів – читайте далі.
 • blog_ava
 • blog_ava
  Нові звички Нового року. Більше "живого" спілкування, менше "звичок програмістів"
  Погані звички. Всі звикли, що це алкоголь, тютюн, в гіршому випадку, наркотики. Але чи хтось замислювався про інше? Про те, чим ми займаємось мало не кожного дня. Про наші залежності, наприклад, від соціуму. Отож, прийшов 2015 рік, і відповідно час для позбавлення від "непотребу". А якого саме – читайте далі.
 • blog_ava
  Такий різний "Щедрик"
  Українську знамениту пісню "Щедрик" вже майже століття слухає увесь світ. А деякі країни створюють різноманітні кавери. До вашої уваги варіація українського "Щедрика" з різних країн в різних жанрах.
 • blog_ava
  Музичний підсумок року: українське експериментальне
  Українська музична індустрія з кожним роком все більше дивує. 2014 рік не став винятком – сила-силенна експериментів і, на щастя, вдалих. Отож, до вашої уваги альбоми 2014 року цікавих, експериментальних та якісних музичних проектів України за версією 24tv.ua. Рейтинг складений у алфавітному порядку.