Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Курс української криптовалюти Karbo виріс на 63% за три дні

   - Читать новость на русском

   За останні 3 дні курс української криптовалюти Karbo виріс на 63% – з 0,32 доларів до 0,52 доларів.

   Основною причиною такого зростання стало успішне завершення переговорів між представниками Karbo і менеджментом однієї з найбільших східно-європейських криптовалютных бірж – Куни про лістинг монети.

   Так, сьогодні, в 12:00 на Куні пройшла перша угода KRB/UAN. Криптотрейдеры очікують, що додавання на Куну і подальший приплив масового інвестора дозволять підвищити ліквідність монети і залучити до неї, як інструмент для переказів з підвищеною анонімністю, представників великого бізнесу.


   Джерело: Coinmarketcap

   Karbo – українська криптовалюта, яку поряд з Ethereum і Monero відносять до сімейства криптовалют "Bitcoin 2.0", що втілюють у собі не тільки інструмент переказу, але і додаткові унікальні функції. Технологічні особливості протоколу Karbo – CryptoNote, на відміну від левової більшості інших криптовалют, дозволяють проводити повністю анонімні і не відслідковують транзакції. Вартість перекладу при цьому фіксована і складає всього 0,1 KRB (еквівалент 0,05 долара), що в рази нижче, ніж у основних конкурентів Karbo – Monero і Dash.

   Приплив капіталу і курсове зростання Karbo почалися ще 24 червня, за два дні до відкриття торгів на Куні, – після заяви її менеджменту про те, що вони готові відкрити торги по валютній парі KRB/UAN і тільки завершують тестувати введення/виведення коштів.

   Після сьогоднішнього початку торгів 12:00 курс Karbo за кілька годин зріс з 0,4 доларів до 0,52 доларів або на 30% і продовжує знаходиться на висхідній кривій.

   Трейдери пов'язують зростання Karbo з очікуваним учасниками ринку масовим припливом роздрібного інвестора в монету. Базуються дані очікування на те, що Куна пропонує один з найбільш простих і доступних інструментів купівлі та виводу гривневого еквівалента монети через банківські рахунки. Середній срок реєстрації на біржі та поповненні рахунку становить до 3 хвилин.

   Таким чином, завдяки додаванню на Куну, частина масового роздрібного інвестора, яка виявляла інтерес до криптовалюти, але була непокрита необхідною для інвестування інфраструктурою – тепер зможе інвестувати в українську монету.

   У свою чергу, масовий приплив роздрібного інвестора, який як показує сьогоднішня історія торгів на Куні, – вже почався, повинен підвищити рівень середньодобового обсягу торгів і ліквідності монети. Як пояснюють учасники ринку, – це дозволить залучити в Karbo додатково і представників великого бізнесу, у тому числі з інших країн Східної Європи, які тепер зможуть проводити більше анонімних трансакцій без ризику вплинути на курс.

   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин

   Читай новини навіть без інтернету

   Завантажити

   Читай новини навіть без інтернету

   Залиште відгук