У літаку Сара Нетаньяху посварилась з екіпажем, бо той з нею "неналежним чином" привітався, пише ізраїльське видання Ynet.

Читайте також: Жодної неповаги: у Зеленського та Нетаньяху пояснили скандальний інцидент із хлібом

Жінка в гніві схопилася з крісла і пішла до кабіни пілотів, але її туди не пустили, що ще більше розлютило дружину прем'єра. За 45 хвилин до посадки в Києві командир корабля вирішив знову привітатися з подружжям Нетаньяху на борту літака.

Однак журналісти стверджують, що командир корабля привітав Сару Нетаньяху і перед злетом, але вона, ймовірно, цього не розчула. Вдруге ім'я дружини прем'єра прозвучало більш "акцентовано".

Зверніть увагу! Це перший за 20 років візит Біньяміна Нетаньяху в Україну.

Проте на цьому інциденти не закінчилися. Коли подружжя Нетаньяху зійшли з літака в Києві, їх вітали 3 дівчини в традиційних українських костюмах з короваєм хліба та сіллю. Прем’єр-міністр Ізраїлю відламав шматочок короваю, вмочив в сіль і надкусив.

Після цього він передав скибочку дружині. На відео видно, що жінка не стала вшановувати українську традицію зустрічі гостей короваєм. Вона викинула шматок хліба, який її просили скуштувати. До речі коровай хліба й сіль за звичаєм слов'янських народів підносять на знак великої поваги до того, кого зустрічають під час урочистих церемоній.

Сара Нетаньяху викинула шматок українського короваю, який її просили скуштувати: відео