Фото заяви на ім'я президента Бно-Айріян опублікував на своїй фейсбук-сторінці. Її датовано 20 жовтня.

Знайте більше: Зеленський призначив 42 нових суддів: список

При цьому Бно-Айріян процитував Андрія Чумака – головного героя роману "Сад Гетсиманський" українського письменника Івана Багряного.

Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзати на колінах і вмерти двічі – морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс взагалі не вмерти,
– написав він.

Причин свого рішення наразі Бно-Айріян не пояснив. Зазначимо, 18 жовтня виповнилося 100 днів перебування його на посаді очільника Київщини.

Відставка голови Київської обласної державної адміністрації стала першою серед призначених президентом Зеленським представників влади у регіонах. Серед найвищих чиновників другою – після екссекретаря РНБО Олександра Данилюка.

Хто такий Михайло Бно-Айріян?

Зазначимо, 35-річний Михайло Бно-Айріян – давній друг лідера партії "Слуга народу" та спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, пише "BBC Україна".

  • Михайло Бно-Айріян працював другим секретарем посольства України в Росії у час роботи там посла Костянтина Грищенка.
  • У 2010 році разом з Грищенком повернувся до України та працював у МЗС в уряді Азарова.
  • У 2013-2014 роках він був радником віцепрем'єр-міністра з гуманітарних питань.
  • Після Революції Гідності Михайло Бно-Айріян продовжив працювати в уряді на посаді начальника управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
  • Через два роки, у 2016, став заступником директора з комунікацій та міжнародного співробітництва "Національної енергетичної компанії "Укренерго". Згодом – директором з комунікацій.