Про це повідомляє ТСН.

Читайте також: З'явилися важливі деталі щодо життя підозрюваної у викраденні немовляти в Києві

Зазначається, що жінка жила у комуналці разом з бабусею, тіткою та двома племінниками, однак, як переконують її сусіди, дитини, про яку вона неодноразово заявляла, у неї не було.

Крім того, мешканці будинку, де проживала Даяна, наголошують, що не треба псувати людини життя, відправивши її до в’язниці, оскільки вона ще є дуже молодою, натомість пропонують надати їй належне лікування.

"Вона – хороша дівчинка, я вам чесно кажу. Що з нею сталося, я – в шоці", – зауважила одна із її сусідок.

Нагадаємо, увечері 20 жовтня на столичній Оболоні з дошкільного закладу №606 зникло немовля, якого залишив батько під східцями на першому поверсі будівлі, коли пішов за старшою донькою у групу. Згодом з'ясувалося, що це було викрадення, яке здійснила жінка.

Вдень 21 жовтня правоохоронці затримали підозрюваних. Викрадачами виявилася сімейна пара з Вишгорода.

Увечері 23 жовтня Оболонський суд Києва оголосив перше рішення щодо цієї справи: дівчина, яка підозрюється у вчиненні злочину, перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом до 22 грудня, а її хлопця відпустили, бо він нібито не був у змові з дівчиною та викрадену дитину справді сприйняв за свою.

До слова, користувачі соцмереж з'ясували, що імовірну викрадачку звуть Дарина Литовченко, яка в інтернеті підписувалась, як Даяша Зайка, однак уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба зазначив, ім'я дівчини – Даяна Шаль.