Про це повідомляється у Telegram-каналі Нацкорпусу.

Ми переведемо цю справу в Київ, і я переконаний, що за місяць апеляційних справ ми витягнемо хлопців з СІЗО, а потім розіб'ємо цю справу вщент,
– заявив Андрій Білецький.

Політик додав, що підставою вимагати переведення справи у Київ є відверта проросійська позиція харківських правоохоронних органів і чиновників. Він підкреслив, що за таких умов сподіватися на об’єктивність суддів не доводиться.

"Тут, схоже, радіють появі парамілітарних бойових загонів ватників в Україні. Таких же ватників, як були "оплотівці", які воювали за так звані Л/ДНР. Це звичайна п'ята колона – ті, хто завжди б'ють найбільш підло в спину. Тут не бачать стрільби ватників, нападів на проукраїнських активістів, що відбуваються в Донецькій області, в Маріуполі. Вони бачать те, на що вони заточені – на справжніх українських патріотів, "радикалів". Якщо нам потрібно бути радикалами заради України, то значить так тому і бути", – підкреслив Андрій Білецький.

Нагадаємо, наразі Київський райсуд Харкова обрав запобіжний захід лише дев’ятьом хлопцям, яких звинувачують у нападі на представників угруповання нардепа із ОПЗЖ Іллі Киви. Всім присудили тримання під вартою до 25 жовтня.

Більше читайте в телеграм-каналі Андрія Білецького та на сайті Національного Корпусу.