Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

Увечері 24 липня у Києві водій на автомобілі Hummer збив дівчинку на пішохідному переході та намагався втекти з місця аварії. Через деякий час дитина померла від отриманих травм, а водія після гонитви затримали правоохоронці.

Водієм автомобіля Hummer виявився 23-річний Кирило Островський – колишній боксер, а сьогодні – директор, власник та інвестор фірми Fit&Sweet.

Поліція повідомила Островському про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Читайте також: Кирило Островський: що відомо про водія Hummer, який насмерть збив дитину на переході

Дзвонять і пишуть, пишуть і дзвонять, бо одні з вбивцею до одного спортзалу ходять, інші якийсь бізнес спільний мають, а треті просто добре знайомі і всі просять не втручатися, не писати і дати можливість правоохоронцям та суду визначити, хто винен в цьому ДТП. Дійшло до того, що з цього приводу навіть зателефонували декілька колег народних депутатів. Вони, щоправда, наголосили, що вбивця має відповісти за законом, але теж просили не писати нічого про цей випадок,
– мовиться у повідомленні Мосійчука.

Народний депутат висловив переконання, що головною метою всіх друзів учасника аварії є те, "щоб про цей злочин менше писали і показували, щоб менше було розголосу, адже тоді в рази легше відмазати вбивцю".

Мосійчук також зазначив, що має 2 неповнолітніх дітей та опікується донькою свого загиблого охоронця, які ходять вулицями Києва "і їх теж може вбити п’яне чи обколоте бидло за кермом!"

"Я працюю першим заступником голови комітету ВРУ з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і парламентський контроль за розслідуванням резонансних злочинів ніхто не відміняв! Я зобов’язуюся контролювати розслідування і суд над цим вбивцею аж до винесення судом справедливого вироку!", – пообіцяв народний обранець.

Читайте також: Островський кричав, що платить всім 1000 доларів – і ніхто нічого не бачив, – очевидець ДТП