Після того, як, за словами лікарів, підозрюваному погіршало в залі суду, суддя зобов'язав надати Кобрану належну медичну допомогу.

Суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус оголосив перерву для надання необхідної медичної допомоги Геннадієві Корбану. "Я сказав: необхідна медична допомога. Якщо треба, везіть в стаціонар", – сказав він. При цьому працівники прокуратури перешкоджають вивезенню візка з Корбаном із зали засідань,
— уточнила прес-секретар партії на своїй сторінці у Facebook.

В свою чергу, адвокат підозрюваного Оксана Томчук сказала, що вимагає, щоб її підозрюваного "негайно доставити до будь-якої кардіологічної лікарні", не обов'язково до Інституту імені Амосова, де йому, нібито, робили операцію на серці.

Самого Геннадія Корбана медики на інвалідному візку таки вивезли із зали суду, проте, куди саме його везуть в стаціонар наразі не відомо.

Нагадаємо, вранці 27 грудня суд продовжив розгляд справи про зміну запобіжного заходу лідеру партії УКРОП Геннадію Корбану. За словами адвокатів, через кілька годин після операції, його доставили до суду.