Так, за словами Ірини Фоміної, яка у цей час перебувала в одному з вагонів, серед пасажирів її потяга зчинилася паніка, передає ТСН.

"Ми їхали у другому вагоні, зупинилися на перегоні між станціями "Контрактова площа" та "Тараса Шевченка". А з першого вагону пішов дим прямо до нас у вагон. Ми відчували дим, який валив у відкриті вікна, ми закрили вікна, але з закритими вікнами також дихати було неможливо. Деякі почали панікувати, намагалися вибити двері, шукали вогнегасники, вогнегасника у вагоні немає", – підкреслила свідок.

Читайте також: На станції метро у Києві раптово помер чоловік

Як переконує ресурс Politeka, інші пасажири своєю чергою дзвонили рідним і повідомляли їм про те, що сталося.

Зауважимо, що деякі емоційно кричали у слухавки: "Ні, я більше нікуди поїду! Я вийду на найближчій станції та піду додому пішки! ".

Крім того, багато людей в перших вагонах чули уривки розмов машиністів зі співробітниками станції, в яких лунали слова "задимлення" і "рух перервано", а це своєю чергою лише посилювало неспокій серед пасажирів.

До слова, через припинення роботи "синьої" гілки у час-пік київського метро на його станціях сталася тиснява.

Тиснява на станції Майдан Незалежності

Читайте також: Стало відомо, чому трапилося задимлення у київському метро

Так, великі черги утворилися у переході на "Майдані Незалежності", а на самій платформі величезна кількість людей чекала на свій потяг, оскільки вони йшли лише у бік "Теремків".


Внаслідок задимлення велике скупчення людей утворилося на платформах

"Спочатку нічого не пояснювали. Через пасажирів пішли чутки, що є задимлення на станції "Тараса Шевченка". Ту саму інформацію почали оголошувати, що на одній зі станцій задимлення та закрили чотири станції з Петрівки до Поштово площі", – розповіла у коментарі сайту "24" пасажирка метрополітену Оксана Мороз.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що у київському метро спостерігалося задимлення. У зв’язку з цим у тунелі застряг один із потягів, щоправда його пасажири цю звістку прийняли спокійно.

До слова, станом на 22:00 рух потягів "синьою" гілкою київського метро було відновлено.