Він тиждень боровся з недугою, написав експерший заступник глави Київської ОДА Лев Парцхаладзе у фейсбуці.

Важливо В Україні від коронавірусу одужав перший нардеп Олександр Лукашев, – ЗМІ

Але важка форма цукрового діабету та COVID-19 зробили своє. Давайте не будемо недооцінювати цей вірус,
– написав Парцхаладзе.

Зауважимо, що станом на 29 березня в Україні зафіксували 418 випадків коронавірусу. На жаль, 9 людей померли, 5 – вдалося одужати.

Що відомо про Олега Міщенка?Він був заступником голови Київської ОДА з питань ЖКГ і будівництва з 20 грудня 2016 року по серпень 2017 року. Згідно з його електронною декларацією, Міщенко зареєстрований у селі Мостище Макарівського району Київської області.

Коронавірус у нардепів: хто захворів

  • Першим на COVID-2019 захворів парламентар з групи "Довіра" Сергій Шахов. Він відпочивав в Італії. Трохи згодом стало відомо про інфікування його дружини. Вже 21 березня Шахова госпіталізували.
  • Того ж дня, 21 березня, стало відомо про підозру на коронавірус у члена тої ж таки депутатської групи "Довіра" та однопартійця Шахова – Сергія Вельможного. Він разом із сином перебуває в Олександрівській лікарні.
  • Вже 22 березня коронавірус підтвердили у депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Олександра Лукашева.
  • 24 березня про діагноз дізнався народний депутат від "Слуги народу" Руслан Горбенко. Наразі він перебуває у столичній Олександрівській лікарні.
  • 24 березня з'явилася інформація про те, що позафракційний народний депутат Сергій Рудик заразився коронавірусом. Востаннє він був на засіданні Верховної Ради 17 березня.
  • Позафракційна депутатка Верховної Ради Анна Скороход захворіла на коронавірус. У коментарі 24 каналу вона підтвердила діагноз. Наразі нардепка почувається добре, проте не знає від кого могла заразитися коронавірусом.