У Тернополі на початку травня близько 20:00 сталась аварія. Одна з автівок – чорний Range Rover належить ректору Тернопільського національного економічного університету Андрію Крисуватому. На фото очевидців події видно, що на місці події був сам Андрій Крисуватий. Але поки прибула поліція, жодного з водіїв на місці вже не було. і лише через декілька днів син Андрія Крисуватого прийшов до поліції та признався, що це нібито він був за кермом.

В той же час активісти припускають, що поряд з Крисуватим на фото – мужчина, схожий на екс-прокурора і декана юрфаку ТНЕУ Сергія Банаха та його ж автівка.

Та це не єдина історія з Крисуватим. Торік бійці АТО блокували ТНЕУ із вимогою передати землі університету місту. Їх їм пообіцяли для будівництва житла.

Читайте також: Вступна кампанія 2017 в Україні: міністр освіти розповіла про особливості

За даними активістки Ружени Волянської, у користуванні ВНЗ – понад 1300 гектарів. Як і чому відтягували АТОвцям передачу лише частки земель – можна лише здогадуватися. Зате решта земель – це великі ділянки, які обробляються фермерами.

Про решту українських топ-освітян, які зуміли здобути чималі статки у неприбутковій сфері, куди поділи 3 мільйони з Національного медичного університету імені Богомольця, та як працювати за Януковича і залишитися в державному кріслі – дивіться у розслідуванні агентів "ЦРУ".