Відео інциденту Олексій Бик опублікував на своїй сторінці у Facebook, додавши хештег #КожнійТваріПоХарі.

Читайте також: Російські спецслужби викрадають та вбивають людей, які незгодні з анексією Криму, – посол США

"Зустрів біля метро Хрещатик ватного дурналіста Коцабу. Був я не сам, тому обмежився лише однією подачою. Дивіться вечірні новини на мураєвському г*вноканалі Ньюзван", – прокоментував відео Бик.

Проте саме відео опубліковане буз звуку, тож не можна зрозуміти, через що саме стався конфлікт між журналістом та членом "Правого сектора".

Пізніше Олексій Бик зазначив, що має відео і зі звуком, але чому він його не опублікував – не пояснив. Також він додав, що "акція" не була запланованою.

Сам Коцаба звинуватив Бика, що той не просто так виклав неповне відео та без звуку.

Чи думаєте, що цей обкурений "Бицьо"-правосєк не виклав повну версію відео чисто випадково? Особливо ту частину, де я йому настукав по його тупій невмиваній голівоньці і де він із ганьбою в метро тікає,
– написав журналіст.

До слова, у травні 2016 року івано-франківський суд засудив Коцабу до 3,5 років позбавлення волі за перешкоджання діяльності ЗСУ. Журналіста притягли до кримінальної відповідальності за опублікований в соцмережі відеоролик "Я проти мобілізації". Коцаба на суді неодноразово заявляв, що вважає російську агресію проти України на Донбасі − "братовбивчою війною". У липні 2016 року журналіста визнали невинним і відпустили.