Коаліція під загрозою

Вчора, Верховна Рада аж з третьої спроби ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень". За рішення проголосувало 228 депутатів.

Між тим фракції "Самопоміч" та Радикальна партія виступили з різкою критикою цього законопроекту і в знак протесту залишили залу.

Пізніше нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв заявив, що в той момент коаліції як такої не було, а його фракція обговорить питання виходу з парламентської коаліції.

Також Соболєв заявив, що "Самопоміч" подасть до суду на голову Верховної Ради Володимира Гройсмана "за те, що допустив шахрайське голосування закону про контроль Віктора Шокіна над антикорупційним органом за допомогою кнопкодавства".

Дорогі прикраси нардепів

Тим часом, спільнота "Депутати. ФотоЛікс" не відволікалась на законотворчі пристрасті у парламенті і сформувала рейтинг найдорожчих годинників депутатів.

Як засвідчили "фотоліксівці", лідером у рейтингу найдорожчих годинників депутатів поки є позафракційний Анатолій Денисенко. Його руку прикрашає Girard Perregaux Laureato. Приблизна вартість такого складає понад 11 тисяч доларів.

Марш проти мінських домовленостей

Сьогодні у Києві має відбутися марш, на якому націоналісти відзначатимуть перемогу князя Святослава над Хазарським каганатом та закликатимуть владу відмовитись від мінських угод і перейти до силового визволення Донбасу.

Про це повідомив "Правий сектор", який є організатором дійства.

Маршем столицею пройдуть також бійці "Азову" та інших добровольчих батальйонів.