20 березня у Вікторії Скоробагач виявили коронавірус, подружжя перебуває у Києві, про це повідомляє Depo.Харків.

До теми Коронавірус в Україні: скільки людей заразилися

Стан здоров'я 37-річної Вікторії стабільний, відтак її залишили вдома на самоізоляції.

Вона вдома на самоізоляції, почуває себе добре. Вчора ще раз здала тест,
– розповіла прессекретарка Вікторія Петрухіна.

Раніше Скоробагач повідомляв про те, що на початку березня був у одній з країн Європейського Союзу. Він розповідав, що поїздка не була робочою і їздив він самостійно. Через 9 днів після поїздки, у Скоробагача піднялася температура, яку ніяк не вдається збити.

За його словами, він ходив на роботу після того, як повернувся. Однак після погіршення самопочуття одразу самоізолювався та самостійно здав 4 тести на коронавірус – усі вони були негативними. 20 березня Скоробагач ще раз здав аналізи, про результати яких обіцяє повідомити одразу, як вони з'являться.

Він став гірше себе почувати, увечері вчора його госпіталізували. Почуває себе не дуже,
– сказала Петрухіна.

Останній тест Скоробагач придбав у приватній столичній клініці за 15 000 гривень та відправив його до Німеччини.

Спочатку в "інфекціонку" здавав два тести, два рази на ПЛР, на кров, нічого не підтвердилося, потім в Києві здавав, ось ці експрес-тести. Зараз відправив до Німеччини тест дуже дорогий. Тримається температура, у мене такого не було ніколи. Вона не збивається. Я п'ю таблетки якісь там, мені призначили,
– розповів Скоробагач.

Станом на 21 березня, в Україні підтвердили 41 випадок захворювання на Коронавірус, 3 з яких летальні, а 1 людина одужала.

Коронавірус Симптоми

Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.