У столичній квартирі на 9 поверсі 4-річний Микита і 2-річна Вікторія провели майже дві доби наодинці.

Жінка, яка мешкає по сусідству, каже, що часто чула, як у квартирі сварилися. Господар 7 років відсидів у в'язниці, начебто за вбивство. Дітей у них ніколи не бачила. Згодом виявилося, що до власника помешкання приїхала донька з внуками.

Знаю, що дітей там взагалі не мало бути, тому я не зреагувала, коли мала б. Потім я зрозуміла, що вони одні. Коли їхав ліфт, вони завжди починали кричати: "Мама, це ти? Мама, це ти?
– розповіла сусідка Ольга.

Сусіди одразу викликали патрульних. Правоохоронці ж вирішили не гаяти часу та зламали двері.

Читайте також: Справжнє знущання над дитиною, – експерт обурилася через шоу на каналі Ахметова

"Діти були налякані, в брудних речах. Чекали в порозі, щоб їх просто звільнили. Оглянули квартиру, не було майже ніяких речей дитячих. Холодильник порожній, їжі не було", – зазначив інспектор патрульної поліції Владислав Варуха.

Дітей нагодували та передали лікарям. Батьки ж, за словами сусідів, прийшли надвечір. Однак, де їхні діти, зацікавилися лише наступного дня. У них своя версія подій.

Яких дітей залишили. Це моя донька дітей залишила на годинку. Пішла на ринок купити продуктів. Вона прийшла до мене, два дні побула, бо з чоловіком посварилась. Потім я їх помирив, вона забрала дітей і поїхала,
– стверджує власник квартири.

Сім'ю тепер взяли під контроль соціальні служби, а горе-батьків можуть позбавити батьківських прав. А поки триває слідство, малюків забрали до притулку.