Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на управління інформаційно-аналітичної підтримки поліції Києва у відповідь на офіційний запит.

Зазначимо, що раніше у соцмережах кияни висловлювали активне обурення щодо перебування на залізничному вокзалі великої кількості ромів. У поліції раніше повідомляли, що ці роми приїздили до Києва на Провідну (поминальну) неділю та залишилися у столиці на тиждень.

Читайте також: Розгін табору ромів у Києві: з’явилося відео з місця подій

Деякі кияни у своїх дописах у соцмережах стверджували, що роми вдавалися до крадіжок, причому не тільки на території вокзалу, але й в інших районах Києва.

Проте поліція Києва спростувала такі твердження. Окрім того, правоохоронці навели офіційні дані щодо кількості бійок, крадіжок та пограбувань, які трапилися з 15 по 18 квітня на території залізничного вокзалу Києва та загалом у місті.

Так, у вказаний період з вокзалу на лінію "102" з повідомленнями про правопорушення телефонували 63 рази. А в період з 9 по 14 квітня таких викликів було 178.

Зазначається, що під час перебування ромів на вокзалі у Києві там було зафіксовано 1 грабіж та 16 крадіжок. При цьому тижнем раніше грабіж теж трапився лише 1 раз, а крадіжок – аж 25.

Загалом у Києві із 9 по 18 квітня було зареєстровано 63 пограбування та 1436 крадіжок.

Нагадаємо, 21 квітня у Києві на Лисій горі активісти націоналістичних організацій спалили табір ромів. Жителі табору розповіли, що активісти напали на них із ножами, камінням, битами та пістолетами.