Червоні футболки та скрізь англійська мова – саме так сьогодні виглядав район площі Льва Толстого у Києві. Здається, парк Шевченка у середмісті столиці перетворився на такий собі маленький "Ліверпуль".

Читайте також: 75-річний фан "Ліверпуля" не потрапив на фінал ЛЧ до Києва: чоловік розплакався

26 травня в Київ доїхали вже всі вболівальники обох команд, які планували потрапити на фінал Ліги Чемпіонів. Один хлопець, Мел з Англії, діставався української столиці власною машиною. Їхав аж 36 годин через усю Європу: через Бельгію, Люксембург, Албанію, Австрію та Румунію.


Мел, вболівальник "Ліверпуля"

Вболівальники "Ліверпуля" не приховують, що у захваті від української столиці.

Ми дуже добре проводимо тут час. Готель, щоправда, не дуже, але зустрічають нас тут фантастично. Уявляєте, чоловіки та жінки в метро поступаються йому місцем (дитині – 24 Канал)!
– захопливо розповів вболівальник "Ліверпуля".


Вболівальник "Ліверпуля" з дитиною

Зовсім поруч, на Хрещатику вже спільна для вболівальників "Реалу" та "Ліверпуля" фан-зона. Іспанці, здається, також почувають себе добре в столиці України, та впевнені, що сьогодні буде чудова гра, але переможе "Реал".

Жодних сутичок, чи бодай натяку на ворожнечу, тут немає. Англійці та іспанці мирно відпочивають: п'ють та співають. Сподіваємось, так буде і після матчу, коли одна з команд програє. А Києвом здається ще не один день буде гуляти відлуння фанатських пісень.