Сама Наталя є родом з Донецька та моделлю ніколи не була, хоча завжди вирізнялася своєю ефектністю, оскільки займалася спортом і стежила за собою, пишуть "Вести" з посиланням на її знайомих.

Зазначається і те, що із загиблим Тимуром Махаурі вона жила упродовж останнього часу, а її колишній чоловік, з яким вона нещодавно розвелася, був бізнесменом.

Читайте також: Як виглядала модель Dior, яка постраждала під час вибуху авто Тимура Махаурі: фото

"У них була справжня війна за дитину. Він хотів дівчинку забрати. Сподіваємося, що зараз він буде поруч з нею, адже їй потрібна підтримка та допомога. Якщо він так вчинить, то я особисто буду його поважати", – зауважив співрозмовник ресурсу.

Додамо, що у соцмережах Наталя є зареєстрованою саме під прізвищем Кошель, передає "Обозреватель".

Судячи з її Facebook-сторінки, жінка веде здоровий спосіб життя, любить філософствувати, обожнює свою дочку та є дуже близькою зі своєю мамою Іриною, якій присвятила безліч статусів.

Крім того, на її сторінці вказано, що вона все ще є заміжньою (з 2008 року).

"Моя друга вища освіта – журналістика. Яку отримала задля задоволення, тому що люблю писати та практикую це не лише у соцмережах", – підкреслила Целовальникова-Кошель в одному зі своїх дописів.

Читайте також: ЗМІ дізналися стан потерпілої внаслідок вибуху авто з Махаурі у Києві

Потерпіла внаслідок резонансного вибуху також часто подорожує світом, відвідує світські заходи та розмістила свою найвідомішу фотографію для журналу Caprice, на якій її підписано як Наталю Кошель.

До слова, за кілька годин до трагедії Наталія поділилась зі своїми читачами емоціями щодо проблем на київських дорогах.

Нагадаємо, 8 вересня близько 18:00 у центрі Києва стався вибух в одному з автомобілів.

Внаслідок інциденту постраждала жінка, яка перебуває у критичному стані в одній із лікарень столиці. За інформацією ЗМІ, вона отримала опіки, в тому числі і очей, та зазнала пошкодження кісток.

Крім того, у машині перебувала її донька, що постраждала менше та після події була притомною, а також чоловік, який загинув одразу. Згодом з'ясувалося, що це Тимур Махаурі, особу якого у МВС пов'язують з криміналітетом.