Все тому що справа буде йти не про сотні чи тисячі, а про мільйони гривень. Про це в прямому ефірі 24 каналу розповів адвокат Михайло Іляшев.

Читайте також: Прорив труби біля Ocean Plaza: комунальники відзначилися заявою про порушення з боку ТРЦ

На думку експерта, відшкодувати збитки можна буде тільки після того, як буде встановлено джерело проблеми. Зокрема вже та особа, яка відповідає за прорвану трубу, і повинна понести відповідальність.

Адвокат окреслив порядок дій, які необхідно виконати всім постраждалим задля отримання відшкодування збитків:

• Задокументувати всі збитки, які вони зараз понесуть, витрати, які потрібно буде сплатити. Все це має бути в них під рукою.

• Їм уже зараз потрібно зберігати все те, що задокументовано, зафіксовано камерами і показано в ЗМІ, соцмережах.

Михайло Іляшев відзначив, що постраждалим потрібно мати всі ці зібрані матеріали, і чекати, як буде розвиватися ситуація.

Можливо, самим їм не варто починати активні дії, тому що для кожного громадянина – це буде досить важко,
– прокоментував адвокат.

Експерт відзначив, що постраждалим слід зібрати всі чеки й відео, та почекати, хто зрештою візьме на себе провину за аварію.

Що відомо про прорив труби біля Оcean Plaza:

  • Ввечері 13 січня у центрі Києва на вулиці Антоновича поряд зі станцією метро "Либідська" та ТРЦ Оcean Plaza прорвало теплотрасу. Усю вулицю залило окропом. Також затопило і перший поверх ТРЦ.
  • На місці прориву провалився асфальт, одна із маршруток провалилася задніми колесами в яму розміром два на два метри.
  • Внаслідок інциденту до лікарні потрапило семеро людей з опіками кінцівок. Ще 13 осіб, які перебували в епіцентрі подій, рятувальникам вдалося оперативно евакуювати.
  • Ймовірна причина прориву – зношеність мережі. Трубопровід був прокладений ще у 1987 році, він обслуговує майже три тисячі будівель.

Сюжет 24 каналу про прорив теплотраси: відео