Раніше 24 канал повідомляв про те, що 10 вересня в одній із київських шкіл восьмикласник напав на вчительку. Підліток вдарив педагога стільцем по голові та завдав вісім ударів ножицями в область спини.

Читайте також: Пенсіонеру, що поранив дітей з дробовика, обирають запобіжний захід

Так, жінку доправили до лікарні із тяжкими тілесними ушкодженнями, де їй провели вже декілька операцій. Відомо, що вона – вчителька інформатики пенсійного віку із 20-річним стажем роботи.

Ця вчителька – жорстока істерична жінка, яка доводила дітей до сказу. Вона діяла як психічно хвора. Рвала на дівчатах браслети, виривала з рук телефон і кидала на підлогу, змішувала їх з лайном, принижувала, ставила погані оцінки за те, що завис комп. Вона "вчила" мою племінницю, дівчинку, яка має яскравий талант в комп’ютерній анімаціі і щороку завойовує перші місця на олімпіадах. Звісно, для цієї вчительки це не мало жодного значення,
– написала у Facebook користувачка під ніком Горгона Бобровицька.

Під цим дописом Юлія Іванова розмістила коментар мами учениці школи, в якій трапився інцидент.

Київ школа напад на вчительку ножиці
У мережі розповідають про вчительку, на яку у київській школі напав учень

"Оля прийшла і розповіла, що у них сьогодні була НП. Тільки її розповідь відрізняється від того, що розповідали в новинах. У новинах казали, що вчителька просто поставила хлопчикові погану оцінку за самостійну, і він її почав бити ножицями, а потім розбив їй голову стільцем. Але про цю вчительку я чую вже третій рік і від учнів, і від батьків. Вона дуже нестримана, кричить на дітей, ображає їх", – йдеться у коментарі.

За словами жінки, на вчительку неодноразово скаржилися та просили змінити, проте дирекція лише розводила руками.

школа Київ напад на вчительку ножиці
Батьки дітей пишуть, що вчителька – істерична особа, яка полюбляє знущатися над дітьми

"Оля каже, що хлопчик з синдромом Дауна, але вона не розбирається в діагнозах. І взагалі, може, просто відлюдний, трохи аутичний. Старший брат того восьмикласника вчиться з Олею в класі, ніби теж такий. Вони – новенькі, тільки прийшли в школу", – розповіла мама учениці.

Додамо, що школу, у якій відбувся інцидент, можна вважати престижною. Це – спецзаклад, у якому поглиблено вивчають англійську та грецьку мови. Свого часу його закінчила дружина Президента України Марина Порошенко.