На зимові свята Концерт-Хол ВДНГ перетвориться на казковий край Winterra, де панує Мороз, в існування якого майже ніхто не вірить. Зможе змінити хід історії лише головний герой – старший брат, який долатиме холод, хуртовину та безліч перешкод, щоб віднайти Мороза та повернути молодшого брата додому.

Читайте також: Зимова країна на ВДНГ: куди піти у Києві на зимові свята

В основу цьогорічного шоу "Winterra. Легенда казкового краю" лягли 5 D-складових: Dобра історія, Dрайвові танцювальні та акробатичні номери, Dивовижний вокал, Dорогоцінні спогади дитинства та Dійство, яке варто побачити.

Де: Концерт-хол ВДНГ (павільйон № 9), просп. Академіка Глушкова, 1
Коли: 12 грудня 2019 – 19 січня 2020
Квитки можете придбати за посиланням тут.

Головний герой
Головний герой

Акторський склад поповниться професійними акробатами та гімнастами. Головні герої, яких полюбили глядачі в минулому сезоні, залишаться незмінними. Роль Мороза зіграє провідний актор театру "КОЛЕСО" Едуард Кіхтенко, старшим братом, який відправиться в край Winterra, стане учасник музичних конкурсів та переможець "Слов’янського базару" Олександр Балабанов, а Розповідачем виступить харизматичний співак і телеведучий Василь Звєрєв. Вони не тільки будуть дивувати глядачів акторською грою, а ще й розповідати історію в піснях, які спеціально для шоу написав Юрій-Юркеш Юрченко.

Мороз
Мороз