Варто зазначити, що Лень не потрапив до стартової п’ятірки на цей матч. загалом українець провів на паркеті трохи більше трьох хвилин. І нічим не відзначився – жодного кидка, результативних підбирань чи передач. Тож його ефективність склала -7.

Щодо самого матчу, то ще у першій чверті "Атланта" "горіла" з різницею у 17 очок. Така різниця у рахунку була зафіксована і після фінальної сирени – 111:128. Тож весь матч господарі майданчика були у ролі наздоганяючих. Але жодного разу так і не зуміли нічого протиставити суперникам. Особливо трійці Керрі – Дюрант – Томпсон, яка на трьох набрала 85 очок.

До слова, єдиним гравцем, який у цьому матчі зумів оформити дабл-дабл, став одноклубник Леня Джон Коллінз. Він набрав 24 очки та здійснив 11 підбирань.

Після цієї поразки "Атланта" й надалі на останньому місці у Східній конференції. "Голден Стейт" у зоні плей-офф на Заході.

Атланта – Голден Стейт 111:128 (17:34, 30:27, 30:36, 34:31)