Недаремно — гостей від остаточного тріумфу відділяла лише одна перемога. Матч видався на славу. Тричі "магнітка" була попереду в рахунку.

Гол і результативна передача — в активі Сергія Мазякіна, який підняв планку власного рекорду до 32 очок за сезон у раунді плей-оф. У лідера "Лева" Джастіна Асеведо — на 20 балів менше. Однак канадець встановив інший рекорд, закинувши гол от уже в сьомому поспіль матчі плей-оф.

2 хвилини та 21 секунда відділяли "металургів" від першого в клубній історії Кубка Гагаріна, коли господарі ковзанки востаннє зрівняли рахунок. Довелося грати овертайм.

Тут героєм став Нетан Ойстрік, шайба якого подарувала чесько-російському протистоянню сьомий матч. Рахунок же 5:4 став найрезультативнішим в історії фіналів Континентальної хокейної ліги. Чемпіона ж визначать у середу.