5 пісень Noize MC, які варто почути вживу

887 Читать новость на русском
Noize MC туром Україною / 24 Канал

Вже 14 грудня в клубі Atlas буде гаряче. На завершення великого туру Noize MC традиційно відгримить передноворічний концерт у Києві.

Бунтар нульових, скандаліст і космічний романтик – це все про Івана Алєксєєва. Музикант у своїй творчості гармонійно поєднує кардинально протилежні речі. Музичні критики досі не можуть зійтися в думці – у якому стилі грає Noize MC. За добрий десяток років на сцені він встиг зібрати армію фанатів в Україні. Черга в два квартали, скажений драйв у залі і запалені фаєри – це незмінні атрибути живих виступів гурту. Далі – 5 треків Noize MC, які варто послухати вживу.

Танцi — feat. Vоплi Viдоплясова

Вже легендарний кавер Noize MC на легендарну пісню ВВ. Чого тільки варті танці Олега Скрипки у кліпі за пультом.

Увага! Присутня ненормативна лексика.

Пісня "Танці" на концертах завжди супроводжується особливим ритуалом. Під цей трек Іван викликає на сцену усіх, хто стоїть під нею чи за кулісами. І натовп людей відривається разом із гуртом. Так танцювали на фестивалі Atlas Weekend цього року.

Иордан — feat. Atlantida Project

Трек, у якому кожен рядок тексту наповнений глибоким змістом. І, на жаль, він досі лишається актуальним.

Кліп «Иордан» побачив світ у 2015 році, пісня є своєрідним антивоєнним гімном: « И ни на одном из девайсов не откроются неудобные ссылки. Как веки бойца, спешащего к маме домой в коробке из цинка. С ухмылкой директор кровавого цирка билетные корешки считает. Но ледники растают, ледники растают..."

Сохрани мою речь

В основі пісні – трагічна історія життя російського поета Осипа Мендельштама, і неймовірна історія вірності його дружини Надії Мендельштам. Все життя вона присвятила збереженню текстів свого чоловіка. За ненависть до сталінського режиму і «антирадянську» творчість він став в'язнем ГУЛАГу. Там і помер у нелюдських умовах. Багато віршів Мендельштама збереглися до наших днів чудом – Надія Мендельштам їх запам'ятовувала і переховувала. Іван Алєксєєв підібрав правильні слова і ноти, аби описати цю неймовірну історію в пісні.

Чайлдфри

«Дзвінкий ляпас в няшній упаковці». Саме такою фразою Іван особисто описав пісню з альбому «Царь Горы» - Чайлдфри (не у кожного ж психіка витримає слухати «гори в аду», наспіване ангельським голосом Монеточки). Текст у «багатьох» викличе обурення, і навіть шок. Насправді ж нічого аморального Іван у ньому не сказав, скоріше - чорним по білому розписав гостросоціальний сюжет. Його яскраво проілюстрували в кліпі.

Jingle Bellz

Враховуючи те, що концерт відбудеться незадовго до Різдвяних свят, п'ятірку замикає святкова пісня.

В Україні Nioze MC дасть 3 концерти, у Львові – 13 грудня, Києві – 14 грудня та Харкові -15 грудня. До речі, на Заході це перший сольний концерт репера.

Noize MC – один з небагатьох російських виконавців, який не боїться висловлювати протест проти військових дій та інформаційної війни Росії, а також засуджує анексію Криму. В одному з інтерв’ю ці дії Кремля Іван Алєксєєв назвав "гопнівським наїздом" та "віджиманням телефону в темній арці о 5 ранку".

В 2014 році виступ гурту на фестивалі "Захід" спричинив справжній скандал в російському інформаційному просторі. Музикантам скасували з десяток концертів у Росії з абсурдних причин – "мінування концертної зали" і "пошук наркотиків".

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук